Skip to main content

Güçlü Motor

John Deere turboşarjlı dizel motorla çalıştırılması, dünya standartlarında performans sunar ve ilgili tüm çevre düzenlemelerine uygundur. %100 dinamik olarak dengelenmiş krank mili ile düşük gürültülü, sorunsuz ve yumuşak motor çalışmasına sahiptir. Otomatik kayış gerdirici ve değiştirilebilir ıslak tip silindir gömlekleri servis kolaylığı sağlar.

Motor Sistemi

Ağır hizmet tipi tasarım, yüksek tork kapasitesi, güçlü John Deere Motor, dinamik olarak dengelenmiş krank mili, birincil ve güvenlik elemanları ile kuru tip hava temizleyici.

Geliştirilmiş Performans

Çukurova lastikli yükleyiciler, konsantre güç, güvenlik ve son derece kullanıcı dostu olmanın ideal birleşimidir. Ergonomik olarak yerleştirilmiş kontroller, operatörün kolayca ulaşabileceği bir yerdedir, çalışma konforu sağlar ve üretkenliği artırır.

Hidrolik Sistem

2 değişken deplasmanlı eksenel pistonlu pompaya sahip hidrolik pompa, makine performansını ve pompa ömrünü artırır. İsteğinize göre debi oluşturma özelliğine sahiptir. Yük artışına bağlı olarak pompanın güç ihtiyacı motor gücü ile optimum düzeyde dengelenir ve motorun durması önlenir. Bu, makineye yüksek verim ve uzun ömür sağlar.

Geniş ROPS / FOPS Kabin

Özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin, mükemmel çalışma konforu ve renkli güvenlik camıyla mükemmel görüş sağlar.

Hizmete Elverişlilik

Yakıt ve hidrolik, tanklar, akü kutusu, hidrolik sistem ve motor, kolay erişim ve entegrasyon sağlamak için monte edilmiştir.

  • Görseller ve veriler standart makinadan farklı olabilir.
  • Teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
  • Mevcut seçenekler için ÇUKUROVA yetkili bayiniz ile irtibata geçiniz.