Skip to main content

Güçlü Motor

Dünya standartlarında performans sunan ve ilgili tüm çevre düzenlemelerine uygun Perkins turboşarjlı dizel motorla çalıştırılıyor.

Motor Sistemi

Hava filtreli, kuru tip ve radyal sızdırmazlık, hava filtresi durum gösterge lambası, marş sistemi termal yardımı, turboşarjlı

Optimum Ağırlık Dağılımı

Yeni nesil Çukurova kazıcı yükleyiciler, karayolu üzerinde güvenli, dengeli direksiyon sağlayan ve sağlam bir kazma platformu sağlayan optimum ağırlık dağıtımına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş Performans

Çukurova kazıcı yükleyiciler, konsantre güç, güvenlik ve son derece kullanıcı dostu olmanın optimum birleşimidir. Ergonomik olarak yerleştirilmiş kumanda kolları operatörün kolayca erişebileceği bir yerdedir, çalışma konforu sağlar ve üretkenliği artırır. Çukurova kazıcı yükleyiciler için yeni nesil kontrol sisteminin kullanılmasında öncülerden biridir.

Geniş ROPS/FOPS Kabin

Özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin, renkli güvenlik camı ile mükemmel çalışma konforu ve mükemmel görüş sağlar. Ön ve yan kontrol panellerinin tümü en son teknoloji ile donatılmıştır ve ana fonksiyonlardaki sesli ve görsel uyarılarla operatörü arızalara yönlendirir.

Hizmete Elverişlilik

Üç parçalı motor kaputu, aerodinamik kaput tasarımı, operatörün gerekli tüm bakım noktalarına kolay ve hızlı bir şekilde erişmesini ve böylece daha az zaman ve çaba harcamasını sağlar.

  • Görseller ve veriler standart makinadan farklı olabilir.
  • Teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
  • Mevcut seçenekler için ÇUKUROVA yetkili bayiniz ile irtibata geçiniz.