Skip to main content

Güçlü Motor

Yeni nesil Çukurova kazıcı yükleyiciler dünya standartlarında performans sunan ve ilgili tüm çevre düzenlemelerine uyan perkins turboşarjlı dizel motor kullanmaktadır. Düşük yakıt tüketimi ve bakım maliyetleri 880 S’i daha da çekici kılıyor.

Motor Sistemi

Hava filtreli, kuru tip ve radyal sızdırmazlık, hava filtresi durum gösterge lambası, marş sistemi termal yardımı, turboşarjlı

Sürücü Şanzıman Sistemi

Dört ileri ve dört geri tam senkronize vitesli Powershuttle şanzımana sahiptir. Sistem yumuşak vites değiştirme, yokuş tırmanma kabiliyeti sağlar ve kullanımı kolaydır.

Optimum Ağırlık Dağılımı

Yeni nesil Çukurova kazıcı yükleyiciler, optimum ağırlık dağılımı ile güvenli ve dengeli olacak şekilde tasarlanmıştır. Karayolu üzerinde direksiyon hakimiyeti ve sağlam bir kazma performansı sağlar.

Geliştirilmiş Performans

Kompakt, güçlü beko ile birleştirilmiş standart 600 mm’lik beko kovası, daha yüksek döngüler ve maksimum verim anlamına gelir.

Geniş ROPS/FOPS Kabin

Özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin, renkli güvenlik camı ile mükemmel çalışma konforu ve mükemmel görüş sağlar.

Hizmete Elverişlilik

Üç parçalı motor kaputu, aerodinamik kaput tasarımı, operatörün gerekli tüm bakım noktalarına kolay ve hızlı bir şekilde erişmesini ve böylece daha az zaman ve çaba harcamasını sağlar.

  • Görseller ve veriler standart makinadan farklı olabilir.
  • Teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
  • Mevcut seçenekler için ÇUKUROVA yetkili bayiniz ile irtibata geçiniz.