Skip to main content

Cumitas ARGE, yatırımlarıyla farklılık yaratmayı hedefleyen bir Ar&Ge ve inovasyon şirketidir. Cumitas ARGE rekabetçi stratejilere uygun fikirler ile küresel büyüme vizyonunun gerçekleştirilmesine hız verecek ve Çukurova müşterilerine çözüm sağlayacak bu stratejiler üzerinde etkili olabilecek fikirleri araştırır ve geliştirir.

Uygulanan araştırma faaliyetleri kapsamındaki öncelik hedefler; faaliyet alanlarımızda uygulanacak teknik bilgi ve teknolojiyle çözülebilecek Çukurova müşteri sorunlarının belirlenmesi ve bilinen tekniklerin ötesinde bu alanlarda yapılacak Ar&Ge çalışmalarıyla çözümlerin gerçekleştirilmesinin temin edilmesidir.

Bu hedeflerin başarılabilmesi amacıyla teknolojik trendler ve değişiklikler yakından takip edilir ve uluslararası teknoloji platformları ve projeleriyle işbirliği yoluna gidilir. Geliştirme çalışmalarımızı dünyanın önde gelen üniversiteleri, araştırma merkezleri ve stratejik araştırma sahamızda faaliyet gösteren ve farklılık oluşturan ve deneysel ürünler ortaya koyan çözümlere sahip şirketlerle işbirliği içerisinde gerçekleştiririz.