Skip to main content

Güçlü Motor

ÇUKUROVA Paletli Ekskavatör John Deere turboşarjlı dizel motorla çalışırken, dünya standartlarında performans sunar ve ilgili tüm çevre düzenlemelerine uygundur. %100 dinamik olarak dengelenmiş krank mili ile düşük gürültülü, sorunsuz ve yumuşak motor çalışmasına sahiptir. Otomatik kayış gerdirici ve değiştirilebilir ıslak tip silindir gömlekleri servis kolaylığı sağlar.

Motor Sistemi

Ağır hizmet tipi tasarım, yüksek tork kapasitesi, güçlü John Deere motor, hava temizleyici, kuru tip ve radyal conta, alternatör 50 Ah, marş sistemi termal yardımı, turboşarjlı

Hidrolik Sistem

2 değişken deplasmanlı eksenel pistonlu pompaya sahip hidrolik pompa, makine performansını ve pompa ömrünü artırır. Negatif kontrol özelliği ile isteğinize göre debi oluşturma özelliğine sahiptir. Yük artışına bağlı olarak pompanın güç ihtiyacı motor gücü ile optimum düzeyde dengelenir ve motorun durması önlenir. Bu, makineye yüksek verim ve uzun ömür sağlar.

Daha Güçlü X Tipi Çerçeve

Çukurova 723 model ekskavatör, şantiyenin zorlu çalışmaları için özel olarak tasarlanmış daha güçlü X tipi şasisinden, güçlü ve yakıt tasarruflu motoruna kadar, kârınızı artırmak için ihtiyacınız olan tüm gücü sağlar.

Hidrolik Yürüyüş Grubu

Seyir hidromotoru 2 hızlı eksenel pistonlu tiptir, hız seçimi değişken yüke bağlıdır. Dengeli seyir için karşı denge valfi ve hidromotor yürüyüş sisteminde kullanılan ağır hizmet tipi redüksiyon dişlisi bulunmaktadır.

  • Görseller ve veriler standart makinadan farklı olabilir.
  • Teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
  • Mevcut seçenekler için ÇUKUROVA yetkili bayiniz ile irtibata geçiniz.