Skip to main content

Güçlü Motor

Yeni nesil Çukurova kazıcı yükleyiciler, dünya standartlarında performans sunan ve ilgili tüm çevre düzenlemelerine uygun perkins turboşarjlı dizel motor kullanmaktadır.

Motor Sistemi

Hava filtreli, kuru tip ve radyal sızdırmazlık, hava filtresi durum gösterge lambası, marş sistemi termal yardımı, turboşarjlı

Optimum Ağırlık Dağılımı

Yeni nesil Çukurova kazıcı yükleyiciler, karayolu üzerinde güvenli, dengeli direksiyon sağlayan ve sağlam bir kazma platformu sağlayan optimum ağırlık dağıtımına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş Performans

Çukurova kazıcı yükleyiciler, konsantre güç, güvenliğe sahip ve son derece kullanıcı dostudur. Ergonomik olarak yerleştirilmiş kumanda kolları operatörün kolayca erişebileceği bir yerdedir bu durum çalışma konforu sağlar ve üretkenliği artırır. Çukurova kazıcı yükleyiciler  yeni nesil kontrol sisteminin kullanılmasında öncülerden biridir. Bu sistem 885 modelinde hem kazıcı hem de yükleyici olarak kullanılan joystick kontrollerle, operatörlerin çalışma sırasında çok daha yüksek hareket hassasiyeti ile daha az efor harcamasını sağlar.

Otomatik Yüke Dönüş Sistemi

885 modeli size otomatik kazıya dönüş imkanı sağlar. Joystick yardımıyla ön kepçenin otomatik olarak yükleme pozisyonuna gelmesini sağlar.

Geniş ROPS/FOPS Kabin

Özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin, renkli güvenlik camı ile mükemmel çalışma konforu ve mükemmel görüş sağlar.

Hizmete Elverişlilik

Üç parçalı motor kaputu, aerodinamik kaput tasarımı, operatörün gerekli tüm bakım noktalarına kolay ve hızlı bir şekilde erişmesini ve böylece daha az zaman ve çaba harcamasını sağlar.

  • Görseller ve veriler standart makinadan farklı olabilir.
  • Teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
  • Mevcut seçenekler için ÇUKUROVA yetkili bayiniz ile irtibata geçiniz.