Skip to main content

Güçlü Motor

Yeni nesil Çukurova kazıcı yükleyiciler, dünya standartlarında performans sunan ve ilgili tüm çevre düzenlemelerine uygun perkins ziv turboşarjlı dizel motor kullanmaktadır.

Motor Sistemi

Hava filtreli, kuru tip ve radyal sızdırmazlık, hava filtresi durum gösterge lambası, marş sistemi termal yardımı, turboşarjlı

Optimum Ağırlık Dağılımı

Yeni nesil Çukurova kazıcı yükleyiciler, karayolu üzerinde güvenli, dengeli direksiyon sağlayan ve sağlam bir kazma platformu sağlayan Optimum Ağırlık Dağıtımına sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

Geliştirilmiş Performans

Yeni nesil Çukurova 888 modeli  kazıcı yükleyici modeli ideal kombinasyonlara sahiptir. Konsantre güç, ve güvenliğin yanı sıra aşırı kullanıcı dostudur. Yeni nesil kontrol kullanımında öncü kazıcı yükleyiciler için kullanışlı sisteme sahiptir. Bu sistem kazıcı ve yükleyici için hidrolik kumandalı joystick kontrolleri kazıcı ve yükleyici ataşmanlarını kolayca etkinleştirir, operatörlerin çok daha az çaba harcamasına ve daha fazla hareket hassasiyeti kazanmasını sağlar.

Otomatik Yüke Dönüş Sistemi

888 modeli size otomatik kazıya dönüş imkanı sağlar. Joystick yardımıyla ön kepçenin otomatik olarak yükleme pozisyonuna gelmesini sağlar.

Geniş ROPS/FOPS Kabin

Özel olarak tasarlanmış ROPS/FOPS kabin, renkli güvenlik camı ile mükemmel çalışma konforu ve mükemmel görüş sağlar. Ön ve yan kontrol panellerinin tümü en son teknoloji ile donatılmıştır ve ana fonksiyonlardaki sesli ve görsel uyarılarla operatörü arızalara yönlendirir.

Hizmete Elverişlilik

Üç parçalı motor kaputu, aerodinamik kaput tasarımı, operatörün gerekli tüm bakım noktalarına kolay ve hızlı bir şekilde erişmesini ve böylece daha az zaman ve çaba harcamasını sağlar.

  • Görseller ve veriler standart makinadan farklı olabilir.
  • Teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
  • Mevcut seçenekler için ÇUKUROVA yetkili bayiniz ile irtibata geçiniz.